УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відбулася зустріч ректора Київської духовної академії УПЦ КП архієпископа Димитрія (Рудюка) з Блаженнішим Митрополитом ВолодимиромУ четвер, 20 грудня, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир у своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі прийняв ректора Київської духовної академії УПЦ КП архієпископа Димитрія (Рудюка) на його прохання. Гостя супроводжував прес-секретар Київської Патріархії архімандрит Євстратій (Зоря).

З боку Української Православної Церкви у зустрічі взяли участь секретар Предстоятеля єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр (Драбинко) та співробітник Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ священик Сергій Говорун.

Архієпископ Димитрій передав Блаженнішому Митрополитові Володимиру текст офіційного Звернення до єпископату, духовенства та вірних, підписаний членами Священного Синоду та архієреями УПЦ КП 14 грудня 2007 року. Митрополит Володимир повідомив, що його розглянуть на Архієрейському Соборі УПЦ, який розпочався сьогодні, 21 грудня, в актовому залі Києво-Печерської Лаври.

Архієпископ Димитрій передав у дар Блаженнішому Владиці повний комплект (20 томів) богослужебної літератури українською мовою, перекладеної та виданої протягом останніх десяти років. Такий самий комплект згодом було передано також до Київської духовної академії і семінарії.

Після цього відбулася зустріч архієпископа Димитрія з ректором Київських духовних шкіл і головою Синодальної богословсько-канонічної комісії УПЦ єпископом Бориспільським Антонієм. Сторони обмінялися думками щодо необхідності впорядкування та унормування української богословської термінології, яка використовується в церковному житті. Також було порушено питання необхідності погодження позицій православних духовних навчальних закладів у питанні їх державної акредитації.

Текст офіційного Звернення Священного Синоду УПЦ-КП ЧИТАЙТЕ ТУТ >>>
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com