УКР РУС ENG 
   

Професор Київської духовної академії та співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ прийняли чернечий постригУ середу, 26 грудня, професор Київських духовних академії і семінарії протоієрей Георгій Соменок та співробітник Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ священик Сергій Говорун прийняли чернечий постриг.

Чин постригу, що відбувся у Ближніх Печерах Києво-Печерської Лаври, звершив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир.

За богослужінням також молилися архієпископи Вишгородський Павел - намісник Лаври, Білоцерківський і Богуславський Митрофан, єпископи Бориспільський Антоній - Ректор КДАіС, Переяслав-Хмельницький Олександр - секретар Предстоятеля УПЦ, викладачі й студенти духовних шкіл.

При постризі протоієрею Георгію було наречене ім'я Нестор (на честь преподобного Нестора Літописця), а ієрею Сергію - Кирило (на честь святителя Кирила Олександрійського).

Приймали пострижених у новому статусі владика Митрофан та насельник Лаври архімандрит Полікарп (Ліненко).
Отець Нестор (Соменок) народився у місті Києві 1957 року. У 1978 році вступив до Ленінградської духовної семінарії, а потім - академії, яку закінчив зі ступенню кандидата богослов'я у 1985 році. 1987 року висвячений у сан священника. З 1990 - викладає у Київських духовних школах, а 2004 року - йому присвоєне звання професора. Протоієрей Георгій Соменок відомий, як автор багатьох богословських публікацій.

Отець Кирило (Говорун) є співробітником Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ і викладачем Київської духовної академії. Отримав богословську освіту в Україні та закордоном. Окрім Київської академії закінчив богословський факультет в Афінах, навчався в докторантурі у Великобританії, де здобув докторат з філософії. Також має вчену ступінь кандидата богослов'я.

Максим Сидоренко

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com