УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість»У суботу, 29 грудня, Предстоятель Української Православної Церкви, у співслужінні єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра, освятив храм на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість», що у Дарницькому районі столиці.

«Тепер люди, що мешкають тут, мають Господню милість, через те, що збудували цей Божий дім, де завжди перебуває Господь і святі угодники, - сказав Блаженніший Митрополит Володимир під час проповіді. - Бажаю, щоб тут ви пізнавали об'єднання миру видимого і невидимого, вчилися любити Бога, цінувати одне одного, молити і благати Вседержителя, щоб Він послав нам мир, спокій, здоров'я та спасіння. І Господь дарує це нам, бо Він любить кожного і першим виходить на шлях, що веде назустріч із кожним шукаючим серцем; розкриває Свої обійми, і приймає кожного із нас».

Також Блаженнійший Владика подарував громаді ікону Пресвятої Трійці і відзначив церковними орденами, медалями і грамотами тих, хто доклав свої зусилля задля зведення цієї церкви.

Серед нагороджених - сини настоятеля храму протоієрея Олександра Річка - Василь, Олександр та Миколай, яких відзначено ювілейними медалями «Харківський Собор - 15 років».

Храм-каплиця на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» належить до парафії в ім'я святителя Феодосія Чернігівського, та є другим храмом, у якому ще будується нижній Свято-Катериненський приділ.

У майбутньому планується зведення головної церкви в ім'я святителя Феодосія.

Будівництво каплиці на честь шанованої ікони Божої Матері розпочалося 25 січня нинішнього року, а 21 листопада - Предстоятель Української Православної Церкви звершив освячення бань та хрестів для храму, після чого, за короткий термін усередині був встановлений тимчасовий іконостас - так тут розпочалися богослужіння. Найближчим часом планується завершення як внутрішніх, так і зовнішніх оздоблювальних робіт, а також обладнання місця для клиросу.

Максим Сидоренко   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com