УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив новозбудований храм на честь Різдва ХристовогоСьогодні, 5 січня, Предстоятель Української Православної Церкви освятив новозбудований храм на честь Різдва Христового. Його Блаженству співслужили архієпископ Черкасський і Каневський Софроній та єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр.

Біля входу до храму Архіпастиря хлібом-сіллю зустрів ініціатор будівництва та його головний архітектор, Валентин Михайлович Ісак.

На церемонії освячення також був присутній заступник голови комісії з питань містобудування та архітектури міста Києва Микола Товкач.

Після богослужіння Митрополит Володимир подарував громаді храму образ Пресвятої Трійці та звернувся до прихожан зі словами настанови. «Храм - це місце на землі, де постійно перебуває Господь. Тому через храм людина отримує благодать Божу, яка щедро зливається на нас, а особливо через Святі Таїнства, які звершуються під час богослужіння. Нехай цей небоподібний храм нагадує нам про нашу любов до Бога і один до одного», - сказав зокрема Блаженніший Владика.

Також Первосвятитель подякував всім, хто доклав зусиль задля зведення цього храму, а особливо Валентину Ісаку, який задумав і здійснив ідею його побудови.

Зазначимо, що Валентин Михайлович також опікується будуванням Свято-Покровського храму, який розташований з іншого боку Оболонського району столиці.

Храм розрахований приблизно на триста місць. Іконостас та підлога виготовлені із грецького та індійського мармуру. Нещодавно був завершений розпиз головних елементів середньої частини храму. Наразі в головному приділі завершуються деякі оздоблювальні роботи. На цокольному поверсі ведуться роботи по зведенню нижнього храму, у якому також планується розміщення недільної школи.

Нагадаємо, що 5 жовтня минулого року Блаженніший Владика освятив хрести для бань цієї церкви.

Максим Сидоренко
Фото Максима Брусники

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com