УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир взяв участь в урочистостях з нагоди Дня тезоіменитства Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія IIУ понеділок, 25 лютого, святкову Божественну літургію було звершено в храмі Христа Спасителя в Москві. За богослужінням співслужили архієреї з Росії, України, Білорусі, Молдови, архієреї Московського патріархату, що окормлюють паству в дальньому Зарубіжжі, а також делегація Руської Православної Зарубіжної Церкви на чолі з її Першоієрархом митрополитом Лавром. Після Божественної літургії Блаженніший Митрополит Володимир від імені всіх присутніх привітав Святійшого Патріарха Алексія з Днем пам'яті його небесного покровителя - святителя Алексія.

Під час зустрічі, яка мала місце після богослужіння Святійший Патріарх поділився з Блаженнішим Митрополитом Володимиром враженнями від нещодавньої зустрічі з Президентом України Віктором Ющенком. У свою чергу Блаженніший Владика Володимир розповів Патріарху Алексію про майбутні ювілейні урочистості, що матимуть місце в Києві та інших містах з нагоди святкування 1020-ї річниці Хрещення Русі. Блаженніший Митрополит Володимир запросив до участі в них Святійшого Патріарха Алексія, запросивши його відвідати Україну влітку цього року. Святійший Патріарх прийняв запрошення, зазначивши, що ювілей такої спільної історичної події необхідно святкувати разом. Запрошення відвідати Україну передав Патріархові і Президент нашої держави під час зустрічі з ним 22 лютого цього року. Святійший Патріарх запропонував створити двосторонню робочу групу з підготовки до Ювілею та пов'язаних з ним заходів. Вирішення організаційних питань покладено на Відділи зовнішніх церковних зв'язків МП та УПЦ.

Під час візиту Предстоятеля УПЦ супроводжували Преосвященний Лука, єпископ Васильківський, та Преосвященний Олександр, єпископ Переяслав-Хмельницький. Святійший Патріарх Алексій привітав Преосвященного єпископа Олександра з архієрейською хіротонією та благословив його святою панагією.

ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com