Дві делегації УПЦ із Києва та Донецька вирушили до Єрусалима на свято сходження Благодатного вогню | Українська Православна Церква
 
  УКР РУС ENG 
   

Дві делегації УПЦ із Києва та Донецька вирушили до Єрусалима на свято сходження Благодатного вогнюЗ благословення Блаженнішого Феофіла III, Патріарха святого граду Єрусалима та всієї Палестини і Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира делегація Української Православної Церкви на чолі з ректором Київських духовних академії та семінарії єпископом Бориспільським Антонієм вирушили до Єрусалима для участі у святі сходження Благодатного вогню в храмі Воскресіння Господнього.

До складу делегації також увійшли секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслов-хмельницький Олександр, секретар Київської єпархії протоієрей Анрей Гоєнко, а також протоієрей Василь Русинка.

Для транспортування святині в Україну Блаженнішим Митрополитом Володимиром освячені спеціально виготовлені до цього часу дві лампади.

З Донецька також вилетить літаком делегація Української Православної Церкви на чолі з митрополитом Донецьким і Маріупольським Іларіоном.

Як повідомив начальник Руської духовної місії в Єрусалимі архімандрит Тихон (Зайцев), за традицією Блаженніший Феофіл передасть через ієрархів УПЦ Благодатний вогонь як благословення Матері Церков — Єрусалимської Церкви, святого граду Єрусалима та Єрусалимського Патріарха віруючим братньої Української Православної Церкви, українському народові й державі.

Очікується, що Благодатний вогонь буде доставлений з аеропорту Бориспіль у Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру ввечері, 26 квітня, де Блаженніший Митрополит Володимир роздасть його віруючим, звідси ж він буде розвезений по єпархіях, монастирях і парафіях Української Православної Церкви.

                                                                 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com