УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У середу Світлого тижня Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському Флорівському монастиріТрадиційно в перші дні після Світлого свята Великодня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир відвідує храми й монастирі столиці.

У середу, 30 квітня, Першосвятитель звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському Флорівському жіночому монастирі. Його Блаженству співслужили секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр і священнослужителі обителі.

Під час богослужіння Блаженніший Владика звернувся до присутніх з проповіддю, у якій розповів про Воскресіння Христове та про важливість цієї події для віруючих.

«Нехай нинішня милість Господня ― почуття радості від свята Воскресіння Христового ― воскресить нас від усякого гріха й пороку, від усякого сну гріховного й пошле всім нам розраду й благодать Святого Духа, що обновляє й зміцнює нас. А Воскреслий Спаситель Своїм Воскресінням нехай освітить усі кінці Всесвіту. Нехай усе людство просвітиться Воскресінням Христовим. Про це ми й молимося, схиляючи наші серця й радіючи в ці святі дні», ― сказав Предстоятель Української Православної Церкви.

Після Літургії Блаженніший Владика благословив насельниць і парафіян обителі іконками Воскресіння Христова.

Фото Максима Брусники

ФОТОЛЕТОПИСЬКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com