УКР РУС ENG 
   

ТЕРНОПІЛЬ. Блаженніший Митрополит Володимир звершив богослужіння у Свято-Успенській Почаївській ЛавріДо одного з найбільших монастирів Української Православної Церкви, Свято-Успенської Почаївської Лаври, Блаженніший Митрополит Володимир прибув увечері, 3 травня.

Біля Святих воріт його зустріли: намісник обителі архієпископ Почаївський Володимир, братія, численні парафіяни монастиря та паломники з різних регіонів України. Кожному з них у благословення та на згадку про зустріч Блаженніший Владика подарував іконки Воскресіння Господнього.

Наступного дня Архіпастир вклонився чесним мощам преподобних Іова та Амфілохія Почаївських, які перебувають у печерному храмі на честь преподобного Іова. За життя цього подвижника благочестя на місці церкви знаходилася його чернеча келія.

Крім того, Блаженніший Митрополит Володимир молився біля чудотворної ікони Божої Матері «Почаївської», а також приклався до ще однієї шанованої святині монастиря — стопи Пресвятої Богородиці.

Після цього Митрополит Київський звершив Божественну літургію у Свято-Успенському соборі Лаври у співслужінні архієпископів Почаївського Володимира, Миколаївського і Вознесенського Питирима, секретаря Предстоятеля УПЦ єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра, а також насельників монастиря у священному сані.

Під час богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир вручив священицькі нагороди двом ченцям за визначний особистий внесок у справу відродження Почаївської Лаври. Так, секретар духовного собору ігумен Іосиф (Лєснік) був возведений у сан архімандрита, а благочинний Свято-Духівського скиту обителі ієромонах Ємельян (Бозадж) отримав право носіння золотого наперсного хреста.

Фото Костянтина Дмитрієнка
ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com