УКР РУС ENG 
   

РІВНЕ. Предстоятель Української Православної відвідав подвір'я Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря Свято- Вознесенський жіночий монастирУ неділю, 4 травня, Блаженніший Митрополит Володимир відвідав подвір'я Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря ― Свято- Вознесенський жіночий монастир у смт. Млинів Рівненської області. Архіпастиря із супроводжуючими особами тепло зустріли ігуменя обителі Михаїла (Заєць) із сестрами, а також численні парафіяни.

У монастирському храмі на честь святої мучениці Євдокії після короткої молитви Блаженніший Владика звернувся до віруючих із повчальними словами: «Після Свого Воскресіння Спаситель являвся Своїм апостолам і учням, Він являється кожному з нас Своєю благодаттю, Своєю милістю в Таїнстві Причастя щодня й щогодини нашого земного життя. І хто вірує в Нього, любить Його, тому Він допоможе й у скорботі, і в недузі, і в намірах затвердить, і буде завжди з нами, як обіцяв: "Я с вами в усі дні довіку". Нехай Милосердний Господь буде завжди з нами, тоді ми будемо на правильному шляху, адже ми володіємо вірною великою силою. Нехай Господь сподобить нас бути учасниками Його Воскресіння на землі, Святої Пасхи й учасниками Пасхи Небесної».

Після цього Предстоятель благословив присутніх іконками Різдва Христового й роздав насельницям обителі плитки шоколаду. Також під час перебування в обителі Блаженніший Владика нагородив голову Млинівської районної адміністрації Сергія Костючка, який відзначає в цей день 40-річнй ювілей, орденом преподобного Нестора Літописця ІІ ступеня.

Максим Сидоренко,
спеціально для ORTHODOX.ORG.UA

Фото Костянтина Дмитрієнка

 
Довідка офіційного сайту УПЦ

Рішенням Млинівської районної ради від 28 травня 2003 року затверджено передати приміщення Млинівської центральної районної лікарні, які не використовувалися за призначенням з 1998 року, Рівненському єпархіальному управлінню Української Православної Церкви у власність для створення духовного центру на Млинівщині.

Рівненське єпархіальне управління у свою чергу передало вищевказані приміщення у власність Свято-Миколаївському Городоцькому жіночому монастирю.

30 липня 2003 року архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій письмово звернувся до Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира та Священного Синоду Української Православної Церкви із проханням благословити створення в смт. Млинів Свято-Вознесенського подвір'я від Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря.

Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви від 16 жовтня 2003 року було ухвалено благословити створення Свято-Вознесенського подвір'я від Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря в селищі Млинів Рівненської області.

29 серпня 2003 року, у день Перенесення з Єдеси в Константинополь Нерукотворного Образу (Убруса) Господа Ісуса Христа, у храмі святої преподобномучениці Євдокії, що був перебудований у приміщенні, архієпископом Варфоломієм у співслужінні монастирського духовенства й духовенства Млинівського благочиння була звершена перша Божественна літургія.

За кілька місяців було здійснено безліч ремонтних робіт: у корпусі обладнано храм на честь святої преподобномучениці Євдокії, підготовлені келії для проживання сестер і духовенства та інші приміщення, необхідні для житлових умов.

З 30 серпня у Свято-Вознесенсьомуу подвір'ї щодня відбуваються богослужіння за монастирським статутом.

У подвір'ї несуть послух насельниці Городоцького Свято-Миколаївського жіночого монастиря.Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com