УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир передав до Національного музею історії Великої Вітчизняної війни рідкісні документиУ четвер, 8 травня, до Дня Перемоги Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир передав до Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років» цінні документальні матеріали, пов’язані з Першою світовою та Великою Вітчизняною війнами.

Як повідомила вчений секретар Меморіального комплексу Наталія Шевченко, серед документів — «Молитва, читаемая за литургией в Русской Православной Церкви в дни Отечественной войны 1941–1942 гг.», а також поштова листівка (на якій надрукована «Молитва беженцевъ-галичанъ») і молитовна пам’ятка періоду Першої світової війни.

За словами Наталії Олександрівни, колектив Національного музею з глибокою вдячністю прийняв цей дар. Вона також повідомила, що в експозиції музею є відділ, присвячений внеску Православної Церкви у справу Перемоги, й «Молитва, читаемая за литургией…», безпосередньо пов’язана з історією Великої Вітчизняної війни, буде обов’язково розміщена в головній експозиції.

Фото Максима Брусники
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com