УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-НЬЮ-ЙОРК. Блаженніший Митрополит Володимир привітав Митрополита Східно-Американського і Нью-Йоркського Іларіона з обранням на посаду Першоієрарха РПЦЗУ середу, 14 травня, Cвященний Синод Руської Православної Церкви постановив ухвалити рішення Собору єпископів Руської Закордонної Церкви про обрання архієпископа Сіднейського і Австралійсько-Новозеландського Іларіона Першоієрархом РПЦЗ (журнал № 39).

Указом Патріарха Московського і всієї Русі Алексія ІІ від 12 травня 2008 року архієпископ Іларіон з нагоди обрання Першоієрархом Руської Православної Церкви Закордоном возведений у сан митрополита.

У зв'язку з цим Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир направив вітального листа на ім'я Митрополита Східно-Американського і Нью-Йоркського Іларіона.

Пропонуємо вашій увазі текст листа:
 
ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,
ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ ІЛАРІОНУ,
МИТРОПОЛИТУ СХІДНО-АМЕРИКАНСЬКОМУ І НЬЮ-ЙОРКСЬКОМУ,
ОБРАНОМУ ПЕРШОІЄРАРХУ РУСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ЗАКОРДОНОМ
 
Ваше Високопреосвященство!
Христос Воскресе!

Від імені Священного Синоду й усієї повноти Української Православної Церкви прийміть сердечні привітання з обранням на високе й відповідальне служіння Першоієрарха Руської Православної Церкви Закордоном.

Бажаю Вам допомоги Божої в звершенні нового церковного послуху. Пастиреначальник Христос нехай оберігає Вас у мирі й здоров'ї на многая та благая літа.

З любов'ю во Христі,
†Володимир,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної ЦерквиКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com