УКР РУС ENG 
   

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. Блаженніший Митрополит Володимир відвідав своє рідне село МарківціУ середу, 14 травня, перебуваючи на своїй малій батьківщині, в селі Марківці Летичівського району Хмельницької області, Предстоятель Української Православної Церкви відвідав сільський цвинтар, де звершив панахиду біля могил своїх батьків. Разом із Архіпастирем молилися віруючі односельчани та митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній.

Цього самого дня Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Свято-Михайлівський храм свого рідного села, де відслужив заупокійну літію за спочилим протоієреєм Олександром Степанюком, який упродовж тридцяти років був настоятелем цієї церкви і похований біля вівтаря храму. Після богослужіння Предстоятель оглянув храм і прилеглу до нього територію.

У програмі візиту Предстоятеля Української Православної Церкви передбачено також відвідування Спасо-Преображенського жіночого монастиря в селі Головчинці Летичівського району та освячення пам’ятника односельчанам, померлим під час Голодомору в 1932–1933 роках. Цей монумент був виготовлений з ініціативи та на кошти Блаженнішого Владики й встановлений на сільському цвинтарі в Марківцях.

Віталій Козинчук
ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com