УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей на території комплексу Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового пройшли урочисті заходиУ неділю, 1 червня, в рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей, на території храму на честь Всіх святих комплексу Кафедрального собору Воскресіння Христового, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви пройшли святкові заходи.

В акції взяли участь секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, благочинний храмів міста Києва протоієрей Віталій Косовський, а також клірики храму на честь всіх святих.

Звертаючись до дітей і їхніх батьків, отець Віталій привітав їх зі святковим днем.

Як і годиться, православні християни починають будь-яку справу з молитви, тому й перед початком дитячого свята був відправлений молебень.

На площі перед храмом зібралися діти з недільних шкіл прилеглих і віддалених районів столиці, а також передмістя.

До уваги гостей була представлена художня експозиція під назвою «Будуємо храм разом», створена київською школою мистецтв №5 спільно з одним зі столичних благодійних фондів. Роботи виконані професійно, незважаючи на те, що їхнім авторам в основному від 10 до 14 років. Ці малюнки в майбутньому прикрасять виставкові павільйони й коридори Кафедрального собору.

На заході також були присутні православні скаути разом зі своїм керівником — протодияконом Іоанном Діденком. Вони організували різноманітні ігри й змагання — на спритність, кмітливість, винахідливість, командну роботу, таланти художників і фантазерів, театралів і багато інших пізнавальних вікторин.

Крім цього на свято прибули учні недільної школи громади святих Петра і Павла в м. Києві. Вони привезли з собою три поні, які прикрасили й урізноманітнили свято. Разом із ними прибув дитячий ансамбль української пісні. Вихованці цієї недільної школи провели ігри й конкурси з найменшими учасниками дійства.

Беручи участь у конкурсах і змаганнях, діти заробляли бали — «посмішки», які в будь-який момент могли обміняти на відповідні призи в спеціальній крамниці. Серед подарунків були: журнали «Отрок» і «Шишкін ліс», CD-диски із записами передач «Добре слово» і «Шишкін ліс», великі й маленькі набори цукерок, морозиво, повітряні кульки й м'які іграшки.

Настоятель Свято-Ільїнського храму Києва протоієрей Віталій Косовський подбав про те, щоб ніхто з присутніх не залишився голодним. Всі гості з задоволенням покуштували млинців із яблуками.

Максим Сидоренко,
Спеціально для ORTHODOX.ORG.UA

Фото Максима Брусники
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com