УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Зміни до Статуту про управління Української Православної Церкви зареєстровані ДержавоюСтатут про управління Української Православної Церкви є основоположним документом, який регламентує основні сторони життя Православної Церкви в Україні. Він є обов'язковим для виконання на всіх рівнях церковного життя: загальному, єпархіальному та парафіяльному.

Статут про управління Української Православної Церкви в першій редакції був прийнятий Собором Української Православної Церкви 25-27 листопада 1990 року. Зміни та доповнення до нього приймалися Собором єпископів Української Православної Церкви 27 травня 1992 року та Собором Української Православної Церкви 26 червня 1992 року. Собор єпископів Української Православної Церкви, який збирався 21 грудня 2007 року, прийняв нові зміни до Статуту. Після затвердження Предстоятелем Української Православної Церкви вони були направлені в органи державної влади.

2 червня 2008 року ці зміни до Статуту про управління Української Православної Церкви були зареєстровані Державним Комітетом України у справах національностей та релігій (наказ № 50).
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com