УКР РУС ENG 
   

ЗАКАРПАТТЯ. Блаженніший Митрополит Володимир із архіпастирським візитом відвідав Мукачівсько-Ужгородську єпархіюАрхіпастирський візит Предстоятеля Української Православної Церкви до Мукачівсько-Ужгородської єпархії тривав з 7 по 9 червня.

Під час поїздки Блаженніший Митрополит Володимир мав низку зустрічей із духовенством і керівництвом єпархії.

У суботу, 7 червня, в аеропорту міста Ужгорода Блаженнішого Владику та супроводжуючих його осіб зустрічали: єпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор, голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші, духовенство та численна боголюбива паства, які зібралися, щоб привітати свого Архіпастиря.

У неділю, 8 червня, Першосвятитель звершив Божественну літургію у кафедральному соборі міста Мукачеве на честь Почаївської ікони Божої Матері. Його Блаженству співслужили архієпископи: Хустський і Виноградівський Марк, Білоцерківський і Богуславський Митрофан, єпископи: Переяслав-Хмельницький Олександр, Мукачівський і Ужгородський Феодор, а також духовенство єпархії.

Після богослужіння Митрополит Володимир благословив численних парафіян, які зібралися на спільну молитву зі своїм Предстоятелем.

У понеділок, 9 червня, Блаженніший Владика відвідав монастирі Мукачівсько-Ужгородської єпархії. Спочатку він побував у Свято-Кирило-Мефодіївському Свалявському жіночому монастирі, де його зустрічала настоятелька обителі ігуменя Ніна (Мізун) із сестрами. Потім відвідав Мукачівський Свято-Миколаївський жіночий монастир, де мав зустріч і спілкування з настоятелькою обителі ігуменею Єпистимією (Щербан) і насельницями.

Того самого дня делегація Української Православної Церкви на чолі з Предстоятелем відбула до Києва.

ФОТОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com