УКР РУС ENG 
   

ОДЕСА. Відбулися збори міського духовенстваУ середу, 18 червня, з благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, в Одесі відбулися збори міського духовенства. Роботу очолив вікарій Одеської єпархії, єпископ Білгород-Дністровський Алексій.

На початку засідання єпископ Алексій представив присутнім клірикам нового благочинного Першого Одеського округу протоієрея Павла Поліщука, який є намісником Свято-Олексіївського храму Одеси.

Потім владика розповів про деякі аспекти діяльності священнослужителів в Одесі, наголосивши на особливій ролі міського духовенства у формуванні духовності місцевих жителів. Він, зокрема, зазначив, що «не можна обмежуватися лише богослужіннями та требами.
Потрібно йти до людей, нести їм слово Боже». Крім того, єпископ Алексій підкреслив неправильне ставлення до Таїнства сповіді у деяких священиків, особливо серед молодих. Іноді вони призначають настільки суворі єпитимії, що виконати їх людям неможливо. Тому, перш ніж щось призначити людині для її виправлення, потрібно адекватно оцінити ситуацію, особистість того, хто кається, й індивідуально підійти до питання єпитимії.

Владика також нагадав клірикам про необхідність дотримання дисципліни, відвідування всіх загальноміських служб, своєчасної здачі фінансових та інших звітів.

У ході зборів, з благословення єпископа Алексія, з доповіддю, присвяченою питанням зовнішнього вигляду та поведінки священнослужителя, виступив протоієрей В'ячеслав Бондар, викладач Одеської духовної семінарії, клірик Одеського Свято-Успенського кафедрального собору. У своєму виступі він не лише акцентував увагу на «чистоті свого серця», а й розглянув особливості поведінки пастирів.

На завершення зборів єпископ Алексій відповів на запитання духовенства, підкресливши, що всі проблеми, які виникають у пастирській діяльності, потрібно вирішувати в дусі любові, миру й згоди.

Прес-служба Одеської єпархії
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com