УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У день пам’яті Всіх святих, які в землі нашій просіяли, Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у храмі Всіх святих комплексу Кафедрального собору Воскресіння Христового столиціУ неділю, 29 червня, у день, коли православні християни молитовно вшановують пам’ять Всіх святих, які в землі нашій просіяли, Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію у храмі на честь Всіх святих комплексу Кафедрального собору Воскресіння Христового міста Києва (Залізничне шосе, 3, станція метро «Либідська»).

Йому співслужили: намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архієпископ Вишгородський Павел, секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, а також клірики храму на честь всіх святих.

За богослужінням (на Малому вході) Блаженніший Митрополит Володимир нагородив клірика храму ієромонаха Іларіона (Хоменського) правом носіння золотого наперсного хреста.

Звертаючись до парафіян зі словами проповіді, Архіпастир наголосив на важливості молитовного спілкування зі святими угодниками Божими.

«Щодня Свята Церква звертається в молитві до сонму угодників Божих і їхніми молитвами про світ освячує наші душі. Можливість спілкування зі святими в єдиній християнській сім’ї у вірі та любові, в чистоті й святості, в молитві ― це дар Божий, за який необхідно дякувати Господу. Це дійсно благодать Божа, що ми маємо стільки святих у Церкві, що в кожного з нас є свій небесний покровитель, який молиться за своє чадо і направляє його до спасіння».

Фото Максима Брусники
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com