УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Представники Константинопольського Патріархату отримали нагороди Предстоятеля Української Православної Церкви27 липня у Синодальному залі Київської Митрополії відбулася зустріч Блаженнішого Митрополита Володимира зі Вселенським Патріархом Варфоломієм та єпископатом Константинопольського Патріархату.

Митрополит Київський і всієї України висловив подяку за візит, за щире благословення, попросив святих молитов і нагородив усіх грамотами Священного Синоду та ювілейними орденами на честь 1020-річчя Хрещення Русі. Вселенський Патріарх та архієпископи отримали також панагії, а пресвітери – наперсні хрести. У подарунок учасники делегації отримали також фільм «Православні храми та монастирі України» на DVD (телеканал «Глас») та диски «Давньоруська Пасха» із записами хору Свято-Покровського храму при госпіталі Міністерства оборони України.

Вселенський Патріарх Варфоломій І подякував «за щиру гостинність і любов під час візиту», привітав ще раз зі святом Хрещення Русі. «Цей ювілей нагадує про нерозривні зв’язки між Константинополем та Україною», – зазначив Святіший. «Україна завжди була у наших серцях, а тепер (після отримання орденів) вона буде і на нашому серці», - підсумував він.
ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com