УКР РУС ENG 
   

У день свята Успіння Пресвятої Богородиці Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію в Києво-Печерській ЛавріУ четвер, 28 серпня, у день свята Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці та Приснодіви Марії, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври. Йому співслужили намісник Лаври архієпископ Вишгородський Павел, ректор Київських духовних академії і семінарії єпископ Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, а також соборне й лаврське духовенство.

Після Малого входу, з нагоди престольного свята обителі, Митрополит Володимир висвятив у сан ігумена деяких насельників монастиря, а ієродиякона Матвія (Матлаха) нагородив правом носіння подвійного ораря.

Говорячи про важливість свята Успіння Пресвятої Богородиці, Архіпастир зокрема зазначив: «Християнська віра розглядає смерть як успіння, тобто сон і вічне життя по той бік смерті. У світлі цього вчення всі земні питання знаходять своє вирішення, набувають нового змісту. Людині дано життя для того, щоб вона, правильно скориставшись відведеним часом, приготувалася до вічності. В Успінні Божої Матері ми черпаємо впевненість у цьому».

Після Божественної літургії священнослужителі й віруючі на чолі з намісником Лаври архієпископом Вишгородським Павлом пройшли хресним ходом до Ближніх Печер. Там, на площі перед Хрестовоздвиженским храмом, був відслужений молебень, після якого численні віруючі приклалися до шанованої ікони.

Фото Максима Брусники
 
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com