УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Предстоятель Української Православної Церкви освятив Свято-Володимирський храм у селищі ДернівкаУ неділю, 31 серпня, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир звершив чин освячення храму в ім’я хрестителя рівноапостольного князя Володимира в селищі Дернівка Баришівського району Київської області.

Його Блаженству співслужили: секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський, а також священики Баришівського церковного округу.

Після освячення храму Блаженніший Владика звернувся до віруючих зі словами архіпастирської настанови.

«Сьогоднішня подія знову навертає нас до храму, а через храм веде до зустрічі з Богом. Господь благоволив дати людям церкву не як приміщення, а як постійне спілкування через храм. Божа воля в тому, що ми маємо затишні, намолені святині, які свідчать про перебування з нами Спасителя світу», — зазначив він.

Крім того, Архіпастир наголосив на великому значенні того, що храм освячено саме в ім’я рівноапостольного князя Володимира: «Хвала Богу, що цей храм збудовано на честь нашого просвітителя і хрестителя. Таких храмів небагато, але кожен із них наближає нас до витоків нашої релігії та української культури взагалі».

Також Блаженніший Митрополит Володимир нагородив церковними орденами тих, хто допомагав у зведенні храму. Церковних нагород удостоєні: заступник голови Державної митної служби України, начальник Київської регіональної митниці Анатолій Гутник, якому вручено орден рівноапостольного князя Володимира, член Координаційної ради Всеукраїнської громадської організації «Загальновоїнська спілка України» Леонід Вовк, якого нагороджено орденом преподобного Нестора Літописця.

Митрополит Володимир також подарував громаді ікону рівноапостольного князя Володимира, а віруючих благословив іконками із зображенням цього угодника Божого.

Свято-Володимирський храм є першою церквою в селищі. Чин освячення місця під його будівництво був звершений минулого року на свято Різдва святого пророка Іоанна Хрестителя. Церква в ім’я рівноапостольного князя Володимира ― типовий дерев’яний храм. Неподалік від нього знаходяться невеликі дзвіниця та колодязь.

Максим Сидоренко,
спеціально для ORTHODOX.ORG.UA

Фото Максима Брусники

 
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com