УКР РУС ENG 
   

Розпочався паломницький візит Блаженнішого Митрополита Володимира на Святу Землю25 вересня, у рамках святкування 1020-річчя Хрещення Русі на Святу Землю прибула паломницька група з України на чолі з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром. До складу делегації Предстоятеля Української Православної Церкви входить 14 ієрархів, понад 100 священиків і більше 800 мирян.

В аеропорту Главу Української Православної Церкви зустрічав начальник Руської Духовної Місії в Єрусалимі архімандрит Тихон (Зайцев). Після прибуття до міста в храмі Місії в ім'я святої мучениці цариці Олександри паломники відслужили молебень, у якому просили в Господа благословення перед початком своєї подорожі по стопах нашого Спасителя.

Під час перебування в Єрусалимі Блаженніший Митрополит Володимир очолить проведення презентації факсимільного видання Пересопницького Євангелія, виданого Київською Митрополією УПЦ. Передбачаються, зокрема, презентації в Єрусалимській Патріархії, Руській Духовній Місії та Олександрівському Подвор'ї.
 

У програмі візиту Блаженнішого Митрополита Володимира також богослужіння в Троїцькому соборі Місії. У день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього в Храмі Воскресіння Христового Блаженніший Владика співслужитиме за Божественною літургією разом із архіпастирями Української Церкви Патріархові Святого Града Єрусалима і всієї Палестини Феофілові ІІІ.

Паломники з України відвідають також ті Святі Місця, які освячені стопами Христовими, Його Пресвятої Матері, апостолів і дорогі кожному християнинові.

Традиційно за кожним богослужінням Предстоятель Української Православної Церкви поминатиме тих віруючих, чиї імена позначені в записках, надісланих на електронну адресу, зазначену на офіційному сайті Української Православної Церкви та Інтернет-порталі «Православіє в Україні».

Сайт Руської Духовної Місії в Єрусалимі
 
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com