УКР РУС ENG 
   

КОНСТАНТИНОПОЛЬ. Предстоятель УПЦ звернувся до Предстоятелів усіх Помісних Православних Церков з проханням соборно сприяти вирішенню проблем українського ПравославіяПід час зустрічі на Фанарі Блаженніший Митрополит Володимир від імені Священного Синоду Української Православної Церкви звернувся окремим листом до кожного Предстоятеля Помісної Православної Церкви. У зверненні говориться, що проблема церковного розколу в Україні «може бути вирішена лише соборним розумом всіх Помісних Православних Церков».

Зі свого боку Українська Православна Церква засвідчила «свою готовність брати участь у загальноцерковному обговоренні питання церковного розділення в Україні» та звернулася з проханням до всіх Предстоятелів «підтримати зусилля Української Православної Церкви, що направлені на відновлення церковної єдності в нашій країні...

…Українська Православна Церква звершує нині своє спаситель не служіння в складних історичних умовах. Одночасно саме вона має необхідний потенціал для об’єднання розділеного українського Православ’я та консолідації українського суспільства. У здійсненні цієї місії Українська Православна Церква потребує єдиної позиції усіх Помісних Православних Церков про шляхи подолання церковних розділень в Україні. Ми сподіваємося, що просвітлений Духом Святим соборний розум Вселенської Церкви вкаже шлях до відновлення богозаповіданної церковної єдності», - говориться у Зверненні.

Повний текст Звернення>>>
 
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com