УКР РУС ENG 
   

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ. Намісник Свято-Георгіївського Городницького ставропігійного чоловічого монастиря став єпископом Городницьким, вікарієм Київської МитрополіїУ суботу, 15 листопада, у Свято-Георгіївському Городницькому ставропігійному чоловічому монастирі (селище Городниця Новоград-Волинського району Житомирської області) відбувся чин наречення намісника обителі архімандрита Олександра (Нестерчука) у єпископа Городницького, вікарія Київської Митрополії — згідно з рішенням Священного Синоду УПЦ від 11 листопада 2008 року (Журнал засідання №101) .

Чин наречення очолив Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Володимир. Його Блаженству співслужили: архієпископи Овруцький і Коростенський Віссаріон, Сарненський і Поліський Анатолій, Білоцерківський і Богуславський Митрофан; єпископи Ніжинський і Прилуцький Іриней, Кременчуцький і Лубенський Євлогій, Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон, Новокаховський і Бериславський Іоасаф, Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Мукачівський і Ужгородський Феодор.

Після молитвослів’я, архімандрит Олександр звернувся до Предстоятеля Української Православної Церкви та правлячих архієреїв зі словами ставленика.

«Серце моє сповнене вдячністю Господу за роки мого чернечого служіння, яке я обрав після закінчення Одеської Духовної Семінарії, — відзначив він. — Пригадуючи свій 30-річний чернечий шлях, бачу його не звершеним і всі обітниці до кінця не виконаними. Проте із дерзновенням, подібно старозавітному пророку Єлисею, очікую нині „сугубу благодать” священства».

У неділю, 16 листопада, у Свято-Георгіївському соборному храмі Городницького чоловічого монастиря Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну літургію.

Його Блаженству, окрім згаданих вище архієреїв, спів служили також: архієпископи Рівненський і Острозький Варфоломій, Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, Ізюмський Онуфрій; єпископи Володимир-Волинський і Ковельський Никодим, Шепетівський і Славутський Володимир, Олександрійський і Світловодський Антоній.

За богослужінням собор архієреїв висвятив намісника Свято-Георгіївського монастиря архімандрита Олександра (Нестерука) у єпископа Городницького, вікарія Київської Митрополії.

Після цього на середині храму Предстоятель Української Православної Церкви звернувся до новопоставленного єпископа зі словом настанови та вручив єпископу Городницькому Олександру архієрейський жезл.

Максим Сидоренко,
фото Максима Брусники

 
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com