УКР РУС ENG 
   

Спочив у Господі Предстоятель Руської Православної Церкви Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Алексій ІІ (оновлено)Сьогодні вранці, 5 грудня, в підмосковній резиденції, в Пєрєдєлкіно на 80-му році життя помер Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Алексій II.

Ще напередодні, в день свята Введення у храм Пресвятої Богородиці й річниці інтронізації святителя Тихона, Патріарха Всеросійського, Патріарх Алексій II відслужив молебень у Великому соборі Донського монастиря. Також учора Його Святість звершив урочисте богослужіння в Успенському соборі Московського Кремля.

Патріарх Алексій (Олексій Михайлович Ридигер) народився 23 лютого 1929 року в Талліні. Він став п’ятнадцятим Предстоятелем Руської Православної Церкви з часів введення Патріаршества на Русі (1589 р.) й очолював Руську Православну Церкву впродовж 18 років.

Церковне відспівування Святішого Патріарха Алексія відбудеться у вівторок 9 грудня в Храмі Христа Спасителя. Згідно заповіту Патріарх Алексій буде похований у Богоявленському соборі Москви.

Місцеблюстителем Патріаршого Престолу Руської Православної Церкви на позачерговому засіданні Священного Синоду РПЦ обрано Митрополита Смоленського і Калінінградського Кирила.
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com