УКР РУС ENG 
   

КЇИВ. Блаженніший Митрополит Володимир благословив провести місіонерські бесіди в Україні всесвітньо відомого проповідника православного священика Максимуса Урбановича16 грудня до України на запрошення Блаженнішого Митрополита Володимира прибув священик Максимус Урбанович. У середу, 17 грудня, Предстоятель Української Православної Церкви прийняв отця Максимуса в своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі. Під час розмови гість розповів Архіпастиреві про свої наміри провести низку місіонерських бесід у різних регіонах України.

Маючи 25-річний досвід проповідницької діяльності, об’їздивши з євангелізаційними бесідами 40 країн світу, священик Максимус Урбанович щойно повернувся з Алтайського краю (Російська Федерація), де також виступав з лекціями та проповідями. Зокрема його слухачами стали учні шкіл та студенти вищих навчальних закладів краю, військовослужбовці строкової служби та вихованці інтернатів.

Колишній протестантський проповідник, англіканський священик, а згодом парафіянин Свято-Микільського кафедрального собору в місті Вашингтон, Максим Регіс Урбанович став членом Православної Церкви і продовжив служіння євангелізації та місіонерства, подорожуючи різними країнами. 16 березня 2008 року Предстоятель Американської Православної Церкви Митрополит всієї Америки та Канади Герман (нині перебуває на спокої) висвятив його в сан священика.

Блаженніший Митрополит Володимир благословив отця Максимуса на місіонерську діяльність в Україні.
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com