УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відбулося розширене засідання Священного Синоду Української Православної Церкви20 грудня, в предстоятельській резиденції, що в Києво-Печерській Лаврі під головуванням Блаженнішого Митрополита Володимира відбулося розширене засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Журнали засідання Священного Синоду УПЦ від 20 грудня 2008 року
 
ЖУРНАЛ № 139

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України —

СЛУХАЛИ
інформацію Його Блаженства, Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України про упокоєння Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія ІІ та участь делегації Української Православної Церкви у відспівуванні і похованні Предстоятеля Руської Православної Церкви.

УХВАЛИЛИ:
1. Висловити глибоке співчуття всім вірним Руської Православної Церкви та звернутися до віруючих з проханням молитовного вшанування спочилого у Господі Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія ІІ.

2. Прийняти відповідне Звернення до єпископату, кліру, ченців та всіх мирян Української Православної Церкви.

ЖУРНАЛ № 140

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України —

СЛУХАЛИ
інформацію Керуючого справами Української Православної Церкви Преосвященного архієпископа Білоцерківського і Богуславського Митрофана про підготовку до Помісного Собору Руської Православної Церкви в єпархіях Української Православної Церкви.

УХВАЛИЛИ:
1. З метою підготовки участі єпархій Української Православної Церкви в Помісному Соборі Руської Православної Церкви створити відповідну Комісію Священного Синоду Української Православної Церкви.

2. Головою Комісії призначити Керуючого справами Української Православної Церкви Преосвященного Митрофана, архієпископа Білоцерківського і Богуславського.

3. До складу Комісії включити:
- Преосвященного Іонафана, архієпископа Тульчинського і Брацлавського
- Преосвященного Мелетія, єпископа Хотинського, вікарія Чернівецької єпархії;
- Преосвященного Олексія, єпископа Білгород-Дністровського, вікарія Одеської єпархії;
- архімандрита Кирила (Говоруна), Голову Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви,
- ігумена Аркадія (Демченка), співробітника Київської Митрополії.

4. Єпархіальним Преосвященним, у відповідності до «Положення про склад Помісного Собору Руської Православної Церкви», прийнятого Священним Синодом Руської Православної Церкви 10 грудня 2008 року, провести Єпархіальні збори і до 4 січня 2009 року подати дані про обраних делегатів до відповідної Комісії Священного Синоду Української Православної Церкви, з тим щоб вона передала ці відомості далі до Комісії з підготовки Помісного Собору Руської Православної Церкви.
 
ЖУРНАЛ № 141

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України —

СЛУХАЛИ рапорти Преосвященного Іларіона, митрополита Донецького і Маріупольського та Преосвященного Агапіта, єпископа Сєверодонецького і Старобільського про відкриття подвор’я Свято-Успенської Святогірської Лаври на честь Святителя Феодосія Чернігівського в с.Кармазіновка Луганської області (Сєверодонецька єпархія).

УХВАЛИЛИ:
благословити відкриття подвор’я Свято-Успенської Святогірської Лаври на честь Святителя Феодосія Чернігівського в с.Кармазіновка Луганської області.
 
† Володимир, Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви

Члени Священного Синоду:

† Никодим, митрополит Харківський і Богодухівський
† Агафангел, митрополит Одеський та Ізмаїльський
† Іоанникій, митрополит Луганський і Алчевський
† Онуфрій, митрополит Чернівецький і Буковинський
† Іларіон, митрополит Донецький і Маріупольський
† Софроній, митрополит Черкаський і Канівський
† Марк, архієпископ Хустський і Виноградівський
† Лука, архієпископ Конотопський і Глухівський
† Митрофан, архієпископ Білоцерківський і Богуславський, керуючий справами УПЦ

 
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com