УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала Блаженнішого Митрополита Володимира з Новим роком та Різдвом ХристовимУ суботу 26 грудня на запрошення Блаженнішого Митрополита Володимира Резиденцію Предстоятеля УПЦ відвідала прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко. Метою візиту Юлії Володимирівни було привітати Блаженнішого Владику Володимира з Новим роком та різдвяними святами. Юлія Володимирівна подарувала митрополитові Володимиру букет білих троянд та традиційного кошика з різдвяними подарунками. 

Блаженніший Митрополит в ознаменування 1020-річчя святкування хрещення Київської Русі вручив Юлії Володимирівні ювілейний орден, яким Українська Православна Церква відзначає тих, що потрудилися у підготовці та проведенні цьогорічних ювілейних урочистостей. В знак подяки за  вклад у будівництво кафедрального собору Воскресіння Христового Блаженніший Митрополит Володимир преподніс Юлії Володимирівні примірник факсимільного видання Пересопницького Євангелія.

Під час бесіди, що мала місце між Предстоятелем УПЦ та прем’єр-міністром України піднімалися питання та обговорювалися проблеми життєдіяльності монастирів, духовних шкіл та парафій Української Православної Церкви, які на сьогоднішній день мають багато економічних та юридичних проблем, пов’язаних з неврегульованістю українського законодавства. Багато уваги під час бесіди було приділено нинішньому політичному та економічному стану українського суспільства в умовах політико-економічної кризи. Митрополит Володимир зауважив, що будь-яка зовнішня дестабілізація є віддзеркаленням внутрішнього стану нашого суспільства. Блаженніший Митрополит також висловив сподівання, що під час вирішення макроекономічних проблем не будуть обділені увагою «маленькі українці». Прем’єр-міністр в свою чергу зауважила, що основною своєю метою вважає необхідність надавати допомогу соціально-незахищеним верствам населення та підтримувати тих, хто своєю працею творить завтрашній день України.

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com