УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відблось засідання Комісії Священного Синоду УПЦ по підготовці до Помісного Собору РПЦ в єпархіях УПЦВ понеділок 5 січня 2009 року у Київській Митрополії під головуванням Керуючого справами УПЦ відбулося засідання Комісії Священного Синоду УПЦ по підготовці до Помісного Собору РПЦ в єпархіях УПЦ. В засіданні взяли участь члени Комісії архієпископ Тульчинський і Брацлавський Іонафан, єпископ Хотинський вікарій Чернівецької єпархії Мілетій та співробітник Київської Митрополії ігумен Аркадій (Демченко).

Архієпископ Митрофан як член Комісії по підготовці Помісного Собору РПЦ розповів про результати засідання Комісії, яке відбулося у Москві 23 грудня 2008, та про хід підготовки до Помісного Собору з боку Московської Патріархії.

Комісія Священного Синоду УПЦ розглянула хід підготовки до Помісного Собору в єпархіях УПЦ та ознайомилася з протоколами єпархіальних зборів, що надійшли. На сьогоднішній день до Київської Митрополії надійшли дані про обраних делегатів 41 з 44 єпархій УПЦ.

Списки делегатів від єпархій Української Православної Церкви на Помісний Собор Руської Православної Церкви буде опублікований на офіційному сайті УПЦ найближчим часом.

 


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com