УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У день свята Різдва Христового Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божествену літургію у Трапезному храмі ЛавриСьогодні, 7 січня, у день свята Різдва Христового, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври очолив Божествену літургію.

Його Блаженству співслужили архієпископи: Вишгородський Павел (намісник Лаври), Бориспільський Антоній (ректор Київських Духовних шкіл), єпископи: Макарівський Іларій, Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Васильківський Пантелеімон, а також насельники обителі в священному сані.

По закінченні читання Євангелія, Первосвятитель звернувся до вірян із архіпастирським словом.

«Воплотившись, Начальник світу примирює те, що раніше було у ворожнечі. Господь є Примирителем, Який через прийняття нашої плоті, Своєю кров’ю примирив людину з Богом Отцем. Своїм пришестям Син Божий освятив заблудший світ променями істинного богопізнання. Він дарував відрадну істину, що всі люди є брати, члени єдиного благодатного тіла, котрих Отець Небесний зібрав у єдину Церкву, щоб усі ми через духовне спілкування явили себе дітьми Царства Божого, Царства правди і світу. У цьому заключається духовне значення світлого пришестя Сина Божого у наш земний світ», - сказав Архіпастир.

По традиції під час Божественної літургією архієпископ Вишгородський Павел зачитав Різдвяне послання спочилого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія II.

Богослужіння транслювалося Першим національним та духовно-просвітницьким телеканалом «Глас».

Фото Максима Брусники
ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com