УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. На початку Великого посту Блаженніший Митрополит Володимир попросив пробачення у духовенства та віруючих1 березня, у Прощену неділю, у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні насельників у священному сані звершив вечірню з чином прощення, а також благословив віруючих на початок Великого посту.

За богослужінням також молились:  намісник монастиря архієпископ Вишгородський Павел, ректор Київських Духовних академії і семінарії архієпископ Бориспільський Антоній,  єпископ Макарівський Іларій, секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр та єпископ Васильківський Пантелеімон.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Владика звершив молитовне послідування на початок Святої Чотиридесятниці, після чого звернувся до присутніх із Архіпастирським словом.

У своїй промові Первосвятитель розповів про духовне значення Великого посту для кожного християнина.

Після слів настанови Архіпастир, від себе особисто, попросив пробачення у віруючих: «Я, як ваш недостойний слуга і грішний архієрей, прошу у вас прощення за всі мої вольні і невольні гріхи. Простіть мене, грішного».

Насамкінець усі віруючі, що зібралися цього вечора у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври, взяли благословення у Митрополита Володимира та отримали іконочки.
 

ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com