УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У рамках акції «Збережемо зір разом» відбувся брифінг за участю голови Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ і головного офтальмолога УкраїниДо Міжнародного дня глаукоми, 12 березня, Київська духовна академія та семінарія, Асоціація офтальмологів та Всеукраїнська громадська організація «Український медичний союз» спільно організували захід, під час якого студенти та викладачі КДАіС більше дізналися про глаукому — захворювання очей, яке не дає больових симптомів, проте весь час прогресує і призводить до незворотнього процесу — сліпоти. Оскільки священнослужителі спілкуються з населенням, особливо похилого віку, то знання про цю підступну хворобу допоможе їм вберегти від нещастя багатьох своїх парафіян.

Під час акції «Збережемо зір разом» провідні офтальмологи провели діагностування глаукоми серед професорсько-викладацького складу та семінаристів КДАіС. Очолив захід головний офтальмолог МОЗ України, голова Асоціації офтальмологів, член президії ВГО «Український медичний союз», доктор медичних наук, професор Сергій Риков.

Увечері відбувся брифінг для представників ЗМІ за участю професора Сергія Рикова, проректора з виховної роботи КДАіС, голови Синодального відділу з благодійності та соціального служіння УПЦ архідиякона Сергія Косовського та викладача КДАіС протоієрея Діонісія Мартишина.

Після брифінгу С. Риков прочитав для викладачів та студентів Київських духовних шкіл лекцію «Глаукома та її попередження».

Відкриваючи брифінг, архідиякон Сергій Косовський та викладач КДАіС протоієрей Діонісій Мартишин наголосили на важливості співпраці Церкви та медиків у соціальній роботі з населенням України. «Безумовно, людина не може відчувати всю радість житття, не відчуває себе повноцінним громадянином суспільства, якщо має значні проблеми зі своїм здров'ям, — звернувся до журналістів протоієрей Діонісій Мартишин. - Тому буття сучасної людини стає предметом дослідження Церкви й науковців на різноманітних конференціях та семінарах, з цією метою в рамках богословських наукових дисциплін ми ввели в КДАіС такий предмет, як «християнська соціальна доктрина».

Детальніше читайте на порталі "Православіє в Україні" >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com