УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (Оновлено)Сьогодні, 25 березня, у предстоятельській резиденції в Києво-Печерській Лаврі відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Володимира.

У засіданні взяли участь митрополити: Одеський і Ізмаїльський Агафангел, Луганський і Алчевський Іоанникій, Чернівецький і Буковинський Онуфрій, Черкаський і Канівський Софроній, Донецький і Маріупольський Іларіон, архієпископи: Хустський і Виноградівський Марк, Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Вишгородський Павел та Конотопський і Глухівський Лука.

На початку роботи Синоду Блаженніший Митрополит Володимир відзначив, що це перше засідання з часу обрання нового Патріарха Московського і всієї Русі. За його пропозицією архієреї відправили літію по спочилому Святішому Патріарху Алексію II та виголосили «Многая літа» новообраному Святішому Патріарху Кирилу.

Також Первосвятитель вручив церковні нагороди єпархіальним архієреям, які цього року відзначили ювілеї. З нагоди 65-річчя архієпископ Миколаївський і Вознесенський Питирим отримав орден преподобного Нестора Літописця I-го ступеня, архієпископ Тульчинський і Брацлавський Іонафан з нагоди 60-річчя — орден святого апостола та євангеліста Іоанна Богослова, а архієпископ Херсонський і Таврійський Іоанн був нагороджений орденом преподобного Нестора Літописця I ступеня – з нагоди 45-річчя.

Журнали засідання Священного Синоду УПЦ >>>
 
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com