УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Співробітники Видавничого відділу УПЦ, Синодального відділу «Місія духовної просвіти» і редакційні колективи офіційних ЗМІ УПЦ привітали Блаженнішого Митрополита Володимира зі Світлим Христовим Воскресінням28 квітня Синодальні відділи привітали Блаженнішого Митрополита Володимира зі світлими пасхальними святами.

До складу делегації, яку очолили прес-секретар Предстоятеля Української Православної Церкви протоієрей Георгій Коваленко та голова Видавничого відділу УПЦ прот. Володимир Савельєв, увійшли: співробітники Видавничого відділу УПЦ та Синодального відділу УПЦ «Місія духовної просвіти», редакційні колективи офіційного видання Української Православної Церкви «Церковна православна газета», офіційного сайту УПЦ (orthodox.org.ua), та Інтернет-порталу «Православіє в Україні».

Предстоятель подякував за поздоровлення та наголосив на важливості служіння, яке здійснюють сьогодні співробітники названих Синодальних відділів і структур, а також побажав їм Божого благословення та натхнення у подальшій діяльності.

На пам'ять про відвідання Предстоятеля Української Православної Церкви кожен отримав яскраву м'яку іграшку у вигляді пасхального курчатка. Кожного Архіпастир благословив іконкою Воскресіння Христового.

Фото Максима Брусніки

 
ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com