УКР РУС ENG 
   

Ректор Київських духовних шкіл архієпископ Бориспільський Антоній освятив дзвони для Богоявленського храму, що на території Національної академії внутрішніх справ України6 травня з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира ректор Київської духовної академії та семінарії архієпископ Бориспільський Антоній відвідав Національну академію внутрішніх справ України. Тут він звершив чин освячення дзвонів для Богоявленського храму, що на території навчального закладу.

Вони були виготовлені за сприяння Фонду імені колишнього міністра внутрішніх справ нашої країни Юрія Кравченка. Цього дня біля храму зібралися представники керівництва академії, курсанти, члени родини Юрія Федоровича, люди, які свого часу служили разом із покійним. Наприкінці богослужіння хор проспівав Юрію Федоровичу «Вічну пам’ять».

Потім під спів «Христос Воскресе!» курсанти академії встановили центральний дзвін, а право першого удару було надано дружині покійного міністра Тетяні Петрівні Кравченко. Звертаючись до присутніх, архієпископ Антоній привітав їх зі Світлим Христовим Воскресінням, подякував керівництву академії за сприяння в обладнанні православного храму на базі навчального закладу, а представникам Фонду імені Юрія Кравченка — за благодійну допомогу.

Також слово взяв начальник Інституту підготовки кадрів кримінальної міліції Академії внутрішніх справ України полковник міліції Олександр Лупало. Він подякував архієпископу Антонію за візит, висловив свою пошану родині колишнього керівника МВС та зауважив, що Юрій Кравченко сприяв відкриттю на території академії декількох тирів і полігонів для практичних занять.

Звертаючись до Тетяни Петрівни, Олександр Анатолійович висловив ідею прикріпити біля входу до дзвіниці пам’ятну табличку. Настоятель храму священик Віталій Приходько (до речі, випускник академії МВС) пообіцяв, що її виготовлять і встановлять протягом тижня.

Цей захід на території Академії внутрішніх справ було проведено саме 6 травня не випадково. Таким чином міліціонери та родина хотіли вшанувати пам’ять Юрія Федоровича в день його небесного покровителя — святого великомученика і побідоносця Георгія.

Олександр Андрущенко

 
ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com