УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Напередодні Дня Перемоги Предстоятелі Української та Фінляндської Православних Церков вшанували пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні8 травня, напередодні  64-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир разом із Предстоятелем Фінляндської Автономної Православної Церкви Константинопольського Патріархату Архієпископом Карельським та всієї Фінляндії Львом відправили заупокійну літію за загиблими воїнами та жертвами Другої світової війни і поклали квіти до могили Невідомого солдата у столичному парку Вічної Слави.

Предстоятелям співслужили: намісник Києво-Печерської Лаври архієпископ Вишгородський Павел, керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, ректор Київських духовних академії та семінарії архієпископ Бориспільський Антоній, вікарій Карельської єпархії єпископ Йоенсууський  Арсеній, єпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, а також сонм столичного духовенства.

На поминальній церемонії також були присутні насельники Лаври, викладачі і вихованці Київських духовних шкіл, члени делегації Фінляндської Православної Церкви та боголюбиві віряни.

За богослужінням заупокійні піснеспіви виконав хор Київських духовних академії та семінарії під керівництвом ігумена Романа (Підлубняка).

9 травня в усіх храмах і монастирях нашої Святої Церкви будуть відправлені заупокійні богослужіння за спочилими воїнами, а також будуть піднесені молитви до Господа за здоров’я тих, хто залишився в живих до нині.

Фото Максима Брусники

ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com