УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У День захисту дітей відбувся завершальний захід акції милосердя «Допоможемо дитячому будинку»1 червня, у День захисту дітей, відбувся завершальний захід акції милосердя «Допоможемо дитячому будинку», що проходила в Києві з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Цього дня Блаженніший Митрополит Володимир у своїй резиденції (корпус № 70 Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври) передав дітям школи-інтернату хутора Корчунок Хмельницької області зібрані парафіянами київських храмів кошти - 100 000 гривень, а також іншу матеріальну допомогу.

Дякуючи Первосвятителеві за коштовний подарунок та постійну опіку, діти піднесли Йому букет живих квітів.

У заході також взяли участь: секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, секретар Київської Митрополії і благочинний храмів міста Києва протоієрей Віталій Косовський, голова Синодального Відділу УПЦ з благодійності та соціального служіння архідиякон Сергій Косовський, керівник Сектора духовно-просвітницьких проектів УПЦ архімандрит Феодосій (Снігірьов), благочинний Західного округу міста Києва архімандрит Іона (Радзівіл).

Данна акція проходила під час цьогорічного Великого посту серед прихожан київських храмів, коли в п’яту неділю Чотиридесятниці після Божетвенної літургії були зібрані кошти для дитячого будинку. Також до акції приєднались громадяни деяких зарубіжних країн.

Також Митрополит Володимир вручить подячні сертифікати учасників Акції храмам, церковним округам та громадським організаціям, що взяли активну участь у зборі коштів. Зокрема, сертифікатами були відзначені: Свято-Іллінська та Свято-Введенська парафії столиці, Західний благочинний округ міста Києва, а також благодійний фонд «Молитва за ближнього».

Окрім цього, на прохання керівництва дитячого будинку, Блаженніший Владика благословив зведення на його території храму-каплички.

Наостанок Архіпастир благословив школі-інтернату образ святителя і чудотворця Спиридона Триміфунтського, а вихователі і вихованці отримали пам’ятні подарунки.


Максим Сидоренко
фото Максима Брусники

ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com