УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-МОСКВА. Представники Української Православної Церкви взяли участь у засіданні Комісії по встановленню Міжсоборної присутності2 червня у Патріарший і Синодальній резиденції в Свято-Даниловому монастирі під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося перше засідання Комісії по встановленню Міжсоборної присутності.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира від Української Православної Церкви у заході взяли участь: архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан (керуючий справами УПЦ), архієпископ Бориспільський Антоній (ректор Київських духовних шкіл), єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), а також голова Відділу Зовнішніх Церковних Зв’язків УПЦ архімандрит Кирил (Говорун).

Після закінчення засідання відбулася бесіда Святішого Патріарха Кирила з представниками Української Православної Церкви, в ході якої була остаточно погоджена програма архіпастирського візиту Предстоятеля РПЦ до України. Вона з’явиться на нашому сайті дещо пізніше.
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com