УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир благословив перший в Україні моторизований хресний хід, присвячений 300-річчю Полтавської битви7 липня Предстоятель Української Православної Церкви біля своєї резиденції (корпус № 70 Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври) благословив безпрецедентну акцію – перший в Україні моторизований хресний хід  «Акція історичного примирения – Хресний хід  культурно-історичними місцями України, присвячений  300-річчю Полтавської битви».

Спочатку Блаженніший Владика відправив молебень та освятив мотоцикли, на яких участники хресну ходу  подорожуватимуть регіонами України. Товсті шины, металеве покритті та взагалі вигляд цихмотоциклів вражає.  Він також освятив пам’ятний кам’яний хрест із написом «Вічна пам'ять воїнам, що поклали життя за віру і Батьківщину». Його буде  встановлено під час акції на полі Полтавської битви.

Після цього Первосвятитель  побажав байкерам щастивої дороги та звернувся до них  зі словами настанови.

«У нас вже звершуються хресні ходи і в повітрі, і на воді, і на суші, але такий вид хресних ходів, який ви намагаєтесь звершити, це є щось нове. Нехай Господь пошле вам ангела, який буде охороняти хресну ходу, що ви віришили звершити саме таким чином. Ми віримо, що Бог вас благословить та укріпить у майбутній ході во славу Божу і для блага та користі людства», - сказав Митрополит.

Організаторами заходу виступили:  Військовий відділ Київської єпархії УПЦ, Синодальний відділ УПЦ «Церква і культура»,  Київській міській автомотоклуб, Міжнародний автомотоклуб «Нічні вовки».

У акції беруть участь  представники мотоклубів України, Російської Федерації, Республіки Біларусь, Швеції та ін.

Учасники моторизованої ходи, яка буде проходити
з 7 по 9 липня, пройдуть маршрутом: Київ – Полтава – Запоріжжя – Севастополь.Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com