УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відбувся семінар з нагоди української презентації “Основ вчення Руської Православної Церкви про достоїнство, свободу і права людини”13 липня у Синодальному залі Київської Митрополії відбувся семінар з нагоди української презентації “Основ вчення Руської Православної Церкви про достоїнство, свободу і права людини”. У семінарі, який був скликаний за ініціативою Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви і проводився під спільним головуванням Високопреосвященного митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Іванівни Карпачової та Голови Президентського фонду «Україна» Леоніда Даниловича Кучми, також взяли участь чисельні представники та голови Міжнародних громадських і правозахисних організацій України.

Під час семінару було обговорено багато питань, зокрема всі учасники заходу наголосили на тому важливому значенні, яке має цей документ не тільки в житті Церкви, але й у сучасному українському суспільстві.

Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної церкви архімандрит Кирил (Говорун) представив учасникам семінару українське видання «Основ вчення Руської Православної Церкви про достоїнство, свободу і права людини», розповівши історію формування найважливіших засад  документу.

Учасники семінару також приділили увагу сучасному стану правових відносин в українському суспільстві. Зокрема Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Ніна Іванівна Карпачова у своїй доповіді численними прикладами підкреслила важливість співпраці правозахисних організацій і структур з Українською Православною Церквою.

Під кінець засідання присутнім було представлено на обговорення та внесення пропозицій інформацію щодо створення з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира громадської організації “Православний правозахист”

Учасники семінару схвалили ініціативу Української Православної Церкви щодо створення громадської організації “Православний правозахист”, метою якої має бути захист прав віруючих в Україні. Також вони рекомендували створити при Українській Православній Церкві громадську раду, куди могли б увійти правозахисні організації з метою більш ефективного здійснення ними правозахисної діяльності.

Читайте також:

Комюніке семінару з нагоди української презентації “Основ вчення Руської Православної Церкви про достоїнство, свободу і права людини”  >>>
ФОТОЛІІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com