УКР РУС ENG 
   

ДРУГИЙ ДЕНЬ ВІЗИТУ. Святіший Патріарх Кирил очолив святкову Божественну літургію з нагоди дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира та річниці Хрещення Київської РусіТисячі вірян зібралися на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври, де правиться служба, піднести молитви в день святого рівноапостольного князя Володимира — День Ангела Предстоятеля Української Православної Церкви.

28 липня, в день свята на честь хрестителя Київської Русі — святого князя Володимира, яке вже другий рік поспіль відзначається на загальнодержавному рівні, територія Верхньої Лаври сповнена величезної кількості віруючих, які прибули на Божественну літургію.

Очолив богослужіння Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, якому співслужили  Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир, члени Священного Синоду РПЦ та єпископат УПЦ.

На Літургії також молились вітчизняні парламентарі та представники дипломатичного корпусу.

Богослужіння супроводжує спів  хору Київської Духовної Академії і Семінарії під керівництвом ігумена Романа (Підлубняка) та Митрополичий хор під управлінням архідиякона Геронтія (Борисевича).

Пряму трансляцію богослужінь можна дивитися на телеканалах «Інтер» та «Глас», або в режимі он-лайн на сайтах телеканалів.
 
Після звершення Літургії Патріарх Кирил звернувся до багатотисячного зібрання віруючих зі словами настанови, у яких зосередив увагу на трьох основних  християнських чеснотах - вірі, надії та любові.

Також Святіший Владика поздоровив Блаженнішого Митрополита Володимира із Днем Ангела і зачитав з цієї нагоди вітальний адрес та подарував йому комплект предстоятельських панагій.

Окрім цього Предстоятель РПЦ на згадку про свої відвідини Лаври подарував обителі богослужбове Євангеліє у коштовному окладі.

В свою чергу Митрополит Володимир подякував Патріарху Кирилу за візит до України та попросив його Первосвятительських молитов за Православну Церкву, багатостраждальну українську державу та її боголюбивий народ.

На згадку про звершення Божественної Літургії в Лаврі у день пам'яті  рівноапостольного князя Володимира, Блаженніший Владика підніс у дар Патріархові панагію із зображенням святого  хрестителя Русі.

Після цього духовенство разом із віруючими звершили хресний хід до території Дальніх Печер.
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com