УКР РУС ENG 
   

ДРУГИЙ ДЕНЬ ВІЗИТУ. У день пам'яті рівноапостольного князя Володимира відбувся багатотисячний хресний хід до Дальніх печер Києво-Печерської ЛавриПісля Божественної літургії, яку в день пам'яті рівноапостольного князя Володимира, звершив Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил у спіслужінні з Блаженнішим митрополитом Київським та всієї України Володимиром та сонмом архіпастирів, від Успенського собору Києво-Печерської Лаври до Дальніх печер вирушив багатотисячний хресний хід з іконою святого.

По завершенню молитовного ходу Святейший Патріарх Московський і всея Русі Кирило відправив молебень святому Хрестителеві Русі.

З балкона Київської митрополії Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до вірян:

«Усіх вас, мої дорогі, я ще раз сердечно вітаю зі святом — із днем пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира. Тут, на київських пагорбах, на місці купелі хрещення Русі, ми з вами молилися про наше життя, про зцілення недуг, про допомогу в справах наших, про подолання проблем та скорбот, про єдність Церкви нашої, про подолання розколів. Ми молилися про велику Святу Русь, яка перебуває сьогодні духом своїм на братніх народах.

Ми молилися сьогодні про Блаженнішого Володимира, митрополита Київського та всієї України, щоб Господь у день його Ангела почув нашу молитву та дарував йому тілесне здоров'я, силу й міцність духу, мудрість і допомогу Свою у служінні народу України, у служінні Святій Церкві.

Я назавжди зберіг у своїй пам'яті цю спільну молитву й вашу любов. Прошу вас молитися про мене, щоб Господь давав мені сили нести Патріарший хрест заради одного: щоб слава Божа відбивалася на житті людей, щоб віра православна була основою нашого життя, щоб християнські переконання допомагали знаходити правильні рішення у нашому повсякденному бутті».

Patriarh.in.ua

ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com