УКР РУС ENG 
   

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ЄПАРХІЯ. Святіший Патріарх Кирил прибув до Почаївської Лаври4 серпня Предстоятель Руської Православної Церкви прибув до Успенської Почаївської Лаври.

У святої брами прославленої обителі Святішого Патріарха зустрічали Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, намісник Лаври єпископ Почаївській Володимир, архіпастирі і клірики Української Православної Церкви, братія монастиря.

В обителі та на схилах Почаївської гори зібралися десятки тисяч паломників зі всієї України, а також із Росії, Білорусі, Молдови та інших країн. Вони зустріли Предстоятеля Руської Православної Церкви вітальними вигуками: «Наш Патріарх Кирил». Дорогою до Успенського собору, Святіший Владика зупинявся, благословляв паломників, спілкувався з ними.

У храмі на честь Успіння Пресвятої Богородиці Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил вклонився святиням Лаври — Стопі Божої Матері та чудотворній Почаївській іконі Богородиці.
Зі словами вітання до Святішого Патріарха звернувся Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир.

У слові відповіді Його Святість, зокрема, відзначив, що, приїхавши до Почаївської Лаври, з благоговінням доторкнувся до цієї великої святині Русі. Він подякував братію обителі за міцне стояння у вірі і закликав усіх молитися про єдність Церкви.

Після цього в Успенському соборі відбулася Всеношна, яка розпочала церковне святкування на честь 450-річчя принесення на українську землю чудотворного Почаївського образу Цариці Небесної.

Patriarh.in.ua
ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com