УКР РУС ENG 
   

ЖИТОМИР. Блаженніший Митрополит Володимир очолив урочистості з нагоди 45-річчя з дня народження архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія та 15-річчя служіння у архієрейському сані11 серпня Предстоятель Української Православної Церкви очолив урочистості з нагоди 45-річчя з дня народження архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія та 15-річчя служіння  у архієрейському сані.

З нагоди свята Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі  міста Житомир.

Його Блаженству співслужили: митрополит Хмельницький і Староконстантинівський Антоній,  архієпископи: Костромський і Галичський Олександр, Сарненський і Полісський Анатолій, Львівський і Галицький Августин, Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, Вишгородський Павел, єпископи: Переяслав-Хмельницький Олександр, Васильківський Пантелеімон, Городницький Олександр.

Наприкінці богослужіння Митрополит Володимир привітав керуючого Житомирською єпархією архієпископа Гурія з ювілеями, побажавши міцного здоров’я, спасіння і допомоги Господньої у керуванні єпархією, та нагородив його орденом святого апостола Іоанна Богослова ІІ-ступеню. Також на згадку про спільну молитву Архіпастир подарував ювіляру образ Почаївської ікони Пресвятої Богородиці.

Своєю чергою архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Гурій подякував Предстоятелю за візит на Житомирщину та слова привітань і попросив первосвятительських молитв за себе та свою паству.

Настоятель кафедрального собору, протоієрей Стефан Пиріг, вітаючи Владику Гурія, подарував йому  від духовенства і боголюбивих вірян Житомирської єпархії архієрейську панагію.

Привітали ювіляра також і представники влади регіону, зокрема, міські голови Житомира та Новоград-Волинського, відповідно,   Віра Шелудченко та Микола Боровець. Окрім цього була зачитана вітальна грамота від прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Максим Сидоренко
 

ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com