УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир із архіпастирським візитом відвідав Чернігівську єпархію2 вересня Предстоятель Української Церкви з архіпастирським візитом відвідав Чернігівську єпархію.

Спочатку Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Свято-Троїцький кафедральний собор, де відправив молебень перед ракою з мощами святителя Феодосія Чернігівського та вклонився святителю Лаврентію. У своїй проповіді, з якою він звернувся до присутніх, Архіпастир підкреслив важливість молитви до Бога.

На могилі спочилого митрополита Антонія, який посідав Чернігівську кафедру впродовж 30 років, Предстоятель Української Православної Церкви відправив заупокійну літію.

Потім помолився у Свято-Успенському Євецькому монастирі Чернігова та поспілкувався з сестрами обителі. На могилі нещодавно спочилої настоятельки, ігумені Амвросії, Архіпастир теж підніс заупокійні молитви.

Кожного, хто молився разом з Предстоятелем на Чернігівській землі, Блаженніший Митрополит Володимир благословив іконкою Божої Матері.

ДО РЕЧІ. Чернігівська кафедра стала першою, на яку був поставлений правлячим архієреєм нинішній Предстоятель Української Православної Церкви. Тож ступає він на цю землю завжди з особливим почуттям.

Ольга Сердюк,
спеціально для сайту orthodox.org.ua

 
ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com