УКР РУС ENG 
   

ЄРУСАЛИМ. Предстоятель Української Православної Церкви мав зустріч з Патріархом Єрусалимським ФеофіломЗа традицією під час паломництва до Святої Землі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та паломників з України у власній резиденції прийняв Блаженніший Патріарх Святого Града Єрусалима і всієї Палестини Феофіл. Предстоятеля УПЦ супроводжував посол України в Ізраїлі Ігор Тимофєєв та начальник Руської Духовної місії в Єрусалимі архімандрит Ісидор.

Під час зустрічі Блаженніший Патріарх Феофіл привітав прочан з України та подякував їм, що вони регулярно відвідують Святу Землю. Блаженніший Митрополит Володимир і Блаженніший Патріарх Феофіл обмінялися вітаннями та пам’ятними подарунками.

Довідка

Єрусалимська Православна Церква – найдревніша Православна Церква світу, матір усіх Церков. Єрусалимський Патріархат займає 4-те місце у Диптіху автокефальних помісних церков. Юрисдикція Патріархату сьогодні охоплює територію Ізраїлю, Йорданії та Палестини. Патріархат має автономну частину – Синайську Архієпіскопію з монастирем святої великомучениці Катерини на Синайській горі в Єгипті.

Повний титут Предстоятеля Церкви – Блаженніший і Всесвятіший Кир Феофіл, Патріарх Святого града Єрусалиму та всієї Палестини, Сірії, Аравії, двох боків Йордану, Кани Галілейської і святого Сіона.
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com