УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир із архіпастирським візитом відвідав Хмельницьку єпархії12 травня Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Володимир, Митрополит Київський і всієї України, відвідав Хмельницьку єпархію Української Православної Церкви.

Метою візиту Митрополита Володимира на Подільську землю стало освячення відновленого з руїн Свято-Михайлівського храму в місті Летичів Хмельницької єпархії.

Блаженніший Митрополит Володимир звершив чин освячення відновленого храму в ім'я святого Архістратига Божого Михаїла.

Його Блаженству співслужили: митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, архієпископ Вишгородський Павел, єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Никодим, єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ) та духовенство Летичівського та Старосинявського благочинь.

Після чину освячення храму було звершено Божественну літургію. Потім Митрополит Володимир подарував громаді образ святого Архістратига Божого Михаїла та звернувся до парафіян із повчальними словами про значення Дому Божого в житті християнина. «Сьогодні, з ласки Божої, ми освятили храм в ім'я Архістратига Михаїла, і віримо, що його молитвами Господь виявлятиме милість до тих, хто відвідуватиме святиню. Храм Божий - це життєдайне джерело, що дає нам все необхідне для буття духовного і земного. Церква дає нам можливість приєднатися до тих, хто пізнав Бога, набув святості, хто, дякуючи Господу, оберігає нас від усякого лихоліття та наставляє наші стопи на шлях правди, чистоти і Божественного ведення», — сказав, зокрема, він.

Також Блаженніший Митрополит Володимир вручив церковні відзнаки всім, хто доклав зусиль задля зведення храму.

На завершення Митрополит Володимир окропив усіх святою водою та благословив кожного іконкою Воскресіння Христового.

Також у рамках візиту Архіпастир відвідав Спасо-Преображенський жіночий монастир, Свято-Успенський храм міста Летичева, а також Свято-Михайлівську церкву, що в рідному селі Предстоятеля Марківці.

На місцевому цвинтарі Блаженніший Владика відправив заупокійну літію за воїнами, що поклали своє життя під час оборони Хмельниччини та поховані на цвинтарі, а також пом’янув односельчан, що померли від Голодомору 1932-1933 років.

Перебуваючи на Хмельниччині, Предстоятель Української Православної Церкви мав декілька зустрічей із представниками органів місцевого самоврядування.
 
ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com