УКР РУС ENG 
   

ІПОЛИТ, колишній єпископ Хустський і ВиноградівськийУ миру - Олексій Олексійович Хилько
Народився 10.05.1955. Тезоіменитство - 12 лютого
Хіротонія - 16.08.1992

Єпископ Хустський і Виноградівський Іполит (Олексій Олексійович Хілько) народився 10 травня 1955 року в Краматорську Донецької області.

Закінчив школу, потім Слов'янський енергобудівельний технікум. Працював у Харкові, одночасно навчався у політехнічному інституті.

1979 року вступив до Московської духовної семінарії, після закінчення якої продовжив навчання в Духовній академії. Захистив кандидатську дисертацію з літургіки, кандидат богословських наук.

До 1987 року був послушником спочатку в Троїце-Сергієвій Лаврі, потім у Даниловому монастирі міста Москви. У 1988 році, рішенням Священного Синоду і з благословення Святійшого Патріарха Пимена, направлений з Руською духовною місією в Єрусалим. Після повернення був благочинним Данилового монастиря, згодом намісником.

Протягом 1992 року був намісником Києво-Печерської Лаври, обіймав посаду вікарія Київської Митрополії. Згодом призначений на Донецьку кафедру.

З 30 березня 1999 року - керуючий Тульчинською єпархією.

Рішенням Священного Синоду УПЦ від 22 листопада 2006 року був звільнений від управління Тульчинською кафедрою та призначений єпископом Хустським і Виноградівським.

  


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com