УКР РУС ENG 
   

Правлячі архієреї


НИКОДИМ, Єпископ Житомирскьий і Новоград-Волинський

У миру - Віктор Васильович Горенко
Народився 26.02.1972
Хіротонія - 04.06.2007
На кафедрі з 14.06.2011
ІРИНЕЙ, Єпископ Ніжинський і Прилуцький

У миру - Валентин Анатолійович Семко
Народився 11.06.1963
Хіротонія - 10.06.2007
На кафедрі з 10.06.2007
ВОЛОДИМИР, Єпископ Володимир-Волинський і Ковельський

У миру - Костянтин Павлович Мельник
Народився 26.11.1968
Хіротонія - 11.06.2007
На кафедрі з 14.06.2011
ПАНТЕЛЕІМОН, Єпископ Івано-Франківський і Коломийський

 
 

У миру - Михайло Васильович Луговий
Народився 11.05.1967.
Тезоімеництво - 9 серпня
Хіротонія - 19.10.2007
На кафедрі з 19.10.2007

ЄВЛОГІЙ, єпископ Сумський і Охтирський

У миру - Євген Анатолійович Гутченко
Народився 21.03.1967
Тезоіменитство - 7 вересня
Хіротонія - 25 листопада 2007
На кафедрі з 17.11.2008

ІОАСАФ, єпископ Кіровоградський і Новомиргородський

У миру - Петро Іванович Губень
Народився 08.04.1961
Тезоіменитство - 17 вересня (4 вересня за старим стилем)
Хіротонія - 16.12.2007
На кафедрі з 10.02.2011

АНТОНІЙ, Єпископ Олександрійський і Світловодський

У миру ― Боровик Олександр Анатолійович
Народився ― 30.03.1968
Хіротонія ― 18.05.2008
На кафедрі з 11.11.2008
ВОЛОДИМИР, єпископ Дніпродзержинський і Царичанський



У миру — Станіслав Миколайович Орачов
Народився — 08.09.1973
Хіротонія — 22.11.2008
На кафедрі — з 23.12.2010

ІОСИФ, єпископ Конотопський і Глухівський

У миру — Олексій Олександрович Масленіков
Народився 03.11.1978
Хіротонія — 18.11.2008
На кафедрі  з 23.12. 2012

АЛІПІЙ, єпископ Джанкойський і Роздольненський

У миру - Анатолій Васильович Козолій
Народився 27.10.1971.
Тезоіменитство – 30 серпня
Хіротонія – 14.02.2010
На кафедрі з 14.02.2010

ФІЛАРЕТ, єпископ Новокаховський і Генічеський

Голова Літургічно-богослужбової комісії при Священному Синоді УПЦ

У миру — Звєрєв Юрій Олегович
Народився 10.05.1971
День тезоіменитства: 2 грудня
Хіротонія — 12.02.2011
На кафедрі з 12.02.2011

ДІОНІСІЙ, єпископ Шепетівський і Славутський

У миру - Дмитрій Олексійович Константинов
Народився 07.07.1960
Тезоіменитство - 16 жовтня
Хіротонія - 18.06.2011
На кафедрі з 18.06.2011
МИКОЛАЙ, єпископ Кременчуцький і Лубенський

Народився 06.09.1977
Тезоіменитство – 22 травня
Хіротонія - 19.06.2011
На кафедрі з 19.06.2011
RSS-материал
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна Церква



Зворотний зв’язок: presschurch@gmail.com



        Система Orphus