Єпископат | Українська Православна Церква
 
  УКР РУС ENG 
   

Єпископат


НИКОДИМ, Митрополит Харківський і Богодухівський

(Микола Степанович Руснак)
18.04.1921.- 15.09.2011

ТИХОН, Єпископ Кременчуцький і Лубенський

(Микола Вікторович Жиляков)
09.07.1968-18.02.2011

МАКАРІЙ, Митрополит Вінницький і Могилів-Подільський

(Леонід Микитович Свистун )
14.09.1938 - 04.06.2007
ІРИНЕЙ, Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський

У миру - Іван Петрович Середній
Народився 10.05.1939. Тезоіменитство - 5 вересня
Хіротонія - 27.07.1975
На кафедрі з 27.07.1996
АГАФАНГЕЛ, Митрополит Одеський та Ізмаїльський

Постійний член Священного Синоду
У миру - Олексій Михайлович Саввин
Народився 02.09.1938. Тезоіменитство - 5 лютого
Хіротонія - 16.11.1975
На кафедрі з 1992 року
ЛАЗАР, Митрополит Сімферопольський і Кримський

У миру - Ростислав Филипович Швець
Народився 22.04.1939. Тезоіменитство - 21 березня
Хіротонія - 18.04.1980
На кафедрі з 1992 року
ІОАННИКІЙ, Митрополит Луганський і Алчевський

Постійний член Священного Синоду
У миру - Іван Якович Кобзєв
Народився 07.02.1938. Тезоіменитство - 17 листопада
Хіротонія - 13.12.1988
На кафедрі з 1991року
НИФОНТ, Митрополит Луцький і Волинський

У миру - Василь Андрійович Солодуха
Народився 05.10.1948. Тезоіменитство - 21 квітня
Хіротонія - 31.03.1990
На кафедрі з 25.08.1992
ОНУФРІЙ, Митрополит Чернівецький і Буковинський

Голова Церковного Суду УПЦ,
постійний член Священного Синоду

У миру: Орест Володимирович Березовський
Народився 05.11.1944. Тезоіменитство - 25 червня
Хіротонія - 09.12.1990
На кафедрі з 09.12.1990

ІЛАРІОН, Митрополит Донецький і Маріупольський

Постійний член Священного Синоду УПЦ

У миру - Роман Васильович Шукало
Народився 03.05.1951.
Тезоіменитство - 3 листопада
Хіротонія - 29.09.1991
На кафедрі з 12.09.1996
АНТОНІЙ, Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський

У миру - Василь Іванович Фіалко
Народився 02.10.1946. Тезоіменитство - 23 липня
Хіротонія - 27.07.1992
На кафедрі з 22.06.1993
СОФРОНІЙ, Митрополит Черкаський і Канівський

У миру - Дмитро Савич Дмитрук
Народився 15.02.1940. Тезоіменитство - 12 квітня
Хіротонія - 09.08.1992
На кафедрі з 09.08.1992
ПИТИРИМ, Митрополит Миколаївський і Вознесенський

У миру - Микола Петрович Старинський
Народився 06.03.1944. Тезоіменитство - 10 серпня
Хіротонія - 26.08.1992
На кафедрі з 1993 року
ВІССАРІОН, Митрополит Овруцький і Коростенський

У миру - Василь Олександрович Стретович
Народився 04.12.1953.
Тезоіменитство - 19 червня
Хіротонія - 24.08.1992
На кафедрі з 22.06.1993
СЕРГІЙ, Митрополит Тернопільський і Кременецький

У миру - Борис Наумович Генсицький
Народився 04.12.1951. Тезоіменитство - 8 жовтня
Хіротонія - 17.02.1991
На кафедрі з 17.02.1991
СИМЕОН, Митрополит Вінницький і Могилів-Подільський

У миру - Володимир Іванович Шостацький
Народився 03.11.1962. Тезоіменитство - 14 вересня
Хіротонія - 04.05.1996
На кафедрі з 10.06.2007
МАРК, Архієпископ Хустський і Виноградівський

Постійний член Священного Синоду
У миру - Микола Іванович Петровцій
Народився 06.12.1951.
Тезоіменитство - 8 травня
Хіротонія - 28.07.1988
На кафедрі з 14.12.2007
ІОНАФАН, Архієпископ Тульчинський і Брацлавський

У миру - Анатолій Іванович Єлецьких
Народився 30.01.1949. Тезоіменитство в Неділю праотців
Хіротонія - 23.04.1989
На кафедрі з 22.11.2006
ВАРФОЛОМІЙ, Архієпископ Рівненський і Острозький

У миру - Віктор Володимирович Ващук
Народився 01.03.1953. Тезоіменитство - 13 липня
Хіротонія - 24.02.1990
На кафедрі з 27.07.1995
ПАВЕЛ, Митрополит Вишгородський і Чорнобильський

Вікарій Київської Митрополії,
Постійний член Священного Синоду УПЦ,
Голова Синодальної комісії УПЦ у справах монастирів,
намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври


У миру - Петро Дмитрович Лебідь
Народився 19.04.1961.
Тезоіменитство - 12 липня
Хіротонія - 19.04.1997
 

ФЕОДОР, Архієпископ Кам'янець-Подільський і Городоцький

У миру - Олексій Олексійович Гаюн
Народився 17.02.1958. Тезоіменитство - 24 серпня
Хіротонія - 05.08.1992
На кафедрі з 15.04.1997
АВГУСТИН, Архієпископ Львівський і Галицький

Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України, Голова богословсько-канонічної комісії при Священному Синоді УПЦ
У миру - Адам Іванович Маркевич
Народився 07.04.1952. Тезоіменитство - 28 червня
Хіротонія - 20.09.1992
На кафедрі з 20.09.1992

АНАТОЛІЙ, Архієпископ Сарненський і Поліський

У миру - Олексій Олексійович Гладкий
Народився 28.07.1957
Тезоіменитство - 16 липня
Хіротонія - 28.10.1993
На кафедрі з 30.03.1999

ЄФРЕМ, Архієпископ Криворізький і Нікопольський

У миру - Іван Степанович Кицай
Народився 05.07.1966. Тезоіменитство - 10 лютого
Хіротонія - 13.09.1996
На кафедрі з 13.09.1996

ІОАНН, Архієпископ Херсонський і Таврійський

Голова Синодального відділу УПЦ з канонізації святих
У миру - Ігор Степанович Сіопко
Народився 14.03.1964. Тезоіменитство - 9 жовтня
Хіротонія - 13.12.1996
На кафедрі з 11.11.2008
МИКОЛАЙ, Архієпископ Білогородський

Вікарій Київської Митрополії

У миру - Іван Михайлович Грох
Народився 05.09.1954.
Тезоіменитство - 19 грудня
Хіротонія - 16.07.1992
МИТРОФАН, Архієпископ Білоцерківський і Богуславський

Керуючий справами Української Православної Церкви,
Голова Синодальної комісії по діалогу з «УАПЦ»
У миру - Михаїл Іванович Юрчук
Народився 19.11.1962. Тезоіменитство - 20 серпня
Хіротонія - 30.07.2000
На кафедрі з 31.05.2007

ОНУФРІЙ, Архієпископ Ізюмський

Вікарій Харківської єпархії

У миру - Олег Володимирович Легкий
Народився 27.03.1970.
Тезоіменитство - 1 червня
Хіротонія - 22.04.2000

ВОЛОДИМИР, Архієпископ Почаївський

Вікарій Київської Митрополії,
намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври


У миру - Віорел Лазарович Мороз
Народився 15.08.1959.
Тезоіменитство - 28 липня
Хіротонія - 03.12.2000

RSS-материал
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна Церква




        Система Orphus