УКР РУС ENG 
   

ЖИТОМИР. Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел відвідав Свято-Анастасіївський монастир міста25 вересня, у день віддання свята Різдва Пресвятої Богородиці з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира намісник Святої Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну літургію в Свято-Анастасіївському ставропігійному жіночому монастирі м. Житомира.

Його Високопреосвященству співслужив єпископ Городницький Олександр та духовенство монастиря.

У нижньому Свято-Серафимівському приділі соборного храму зібралося багато житомирчан, які прийшли в цей пам'ятний день помолитися разом з архіпастирями.

Після закінчення Божественної літургії митрополит Пав
ел на монастирській площі звершив освячення накупольні хрести для собору святої преподобномучениці Анастасії Римлянки, що знаходиться на завершальній стадії будівництва.

Після закінчення чинопоследования благословення та освячення хреста накупольні намісник Києво-Печерської Лаври благословив ігуменю Михайлу (Фурманець) з сестрами, а також боголюбиві паству і закликав присутніх невпинно вдаватися в молитвах до Небесної покровительки монастиря та міста Житомира - святої преподобномучениці Анастасії.

ДО РЕЧІ. Монастир був відкритий Священним Синодом УПЦ 30 березня 1999 року і розташований на околиці Житомира, на руїнах колишньої графської садиби, де у радянські часи діяв протитуберкульозний санаторій. Трудами насельниць обителі споруди набувають рис церковної архітектури, зводяться нові корпуси. Так у монастирі діє храм в ім‘я преподобного Сергія Радонезького, є дзвіниця, зводиться собор на честь мучениці Анастасії Римлянині з приділом преподобного Серафіма Саровського.


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com